czwartek, 27 marca 2014

OBF 2014 - komentarze blogerów

Chociaż nasze coroczne nagrody rozdaliśmy już w sobotę, to dalej nie cichną komentarze na ich temat. Łukasz Kowalski z kowalskibros.blogspto.com i Miro z cinemacabra.pl postanowili się trochę rozpisać i powiedzieli co leży im na sercach. Przeczytajcie i sprawdźcie czy się z nimi zgadzacie!

Miro : Produkcja Thomasa Vinterberga może i przegrała rywalizację o oscarową statuetkę z „Wielkim pięknem” (którego recenzja za niedługo na Cinemacabrze, dla tych, którzy przegapili kinowy seans), ale w nagrodach Organizacji Blogów Filmowych zgarnęła całą pulę. Co prawda ja akurat głosowałem na „Wilka z Wall Street” i obstaję przy tym, że Scorsese za swoje najnowsze dzieło został skrajnie niedoceniony, ale lepsze, żeby wygrało „Polowanie” – mój drugi faworyt z nominowanej piątki – niż do bólu przereklamowana „Grawitacja”. (http://cinemacabra.pl/nagrody-obf-2014-rozstrzygniecia/)

Łukasz: Po nagrodę nie sięgnęła ani Meryl Streep, anie Cate Blanchette. Doprawdy nie spodziewałem się tryumfu Emmy Thomson, bezczelnie pominiętą przez Akademię, za jej rolę Pameli L. Travis. Nie wiem jak do tego doszło, ale niezwykle cieszę się z jej wygranej. Faktycznie zagrała fenomenalnie i była najjaśniejszą stronę "Ratując Pana Banksa". (http://kinokbros.blogspot.com/2014/03/obf-2014-nasz-komentarz.html)

2 komentarze:

 1. As mentioned, a few candles, and chair in minecraft a standard style.
  David Collins Studio will be involved in this process from when something hits our eyeballs for the
  small percentage that it reaches the top of the list.


  My web-site ... Chairs Cheap Design, Http://Www.Hklift.Co.Kr/Xe/?Document_Srl=110588,

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim absolutnym faworytem był Wilk. Co do Grawitacji: film dobry, a nawet biorąc pod uwagę, miejsce akcji, bardzo dobry. Bohaterka walczy o przetrwanie, z regularnością szwajcarskiego zegarka nadchodzą kolejne katastrofy, które mają ja złamać, wszystko się wali. Emocji jest sporo i właśnie po chodzimy do kina.

  OdpowiedzUsuń

Nagrody OBF

Filmy, które rozważamy w kontekście nagród OBF muszą mieć swoją polską premierę kinową pomiędzy 1.02.2016 a 31.01.2017 r.