niedziela, 17 marca 2013

Gala nagród OBF2013!

Przepraszamy za pewne opóźnienie, spowodowane przez techniczne problemy, ale zachęcamy Was do zapoznania się z naszą galą i ze zwycięzcami wszystkich kategorii. Galę prowadzą Miro i Pawlik z ekipy Cinemacabry!

Galę znajdziecie - w lepszej jakości - pod adresem http://www.youtube.com/watch?v=kU0OsXGwLs0

3 komentarze:


 1. Mnóstwo ludzi z was uwielbia oglądać filmy również filmy online, jakie posiadamy okazje zobaczenia jako darmowe filmy online. Dużo z nich znajdziemy na stronach, z jakich mamy możliwość korzystać bez żadnych ograniczeń. Dzięki witrynie mamy możliwość obejrzenia takich filmów jakimi są najlepsze filmy online, które odnajdziemy w przeróżnych kategoriach filmowych. Takie filmy to dużo nowości, jakie nie dawno pojawiły się na ekranach a my mamy możliwość obejrzenia ich za darmo. Dzisiaj witryny z filmami cieszą się ogromnym zainteresowaniem i znajdują większość własnych zwolenników, którzy chętnie zobaczą te filmy, jakich jeszcze nie widzieli. Darmowe filmy online to możliwość ich oglądania bez żadnych ograniczeń o takich porach jakie są dla was właściwe. Pośród urozmaiconej oferty filmów odnajdziemy komedie, filmy sensacyjne czy też kino akcji. Posiadamy możliwość obejrzenia zwiastunów tego typu filmów albo zapoznania komentarzy o nich, a również jeśli odbyła się ich premiera mamy możliwość zapoznać komentarze krytyków, jakie w ogóle nie muszą być zgodne z naszymi. Filmy online za darmo dają tobie okazje spędzenia czasu tak jak chcemy a więc w trakcie ich obejrzenia. Okazja oglądania filmów wirtualnych pozwala nam na obejrzenie również swoich ulubionych seriali, jakich nie mieliśmy kiedy obejrzeć. Tego typu seriale posiadamy możliwość oglądania od początku czyli od pierwszego odcinka pierwszego sezonu. Zainteresowanie tego typu filmami online ciągle rośnie i trzeba pozwolić sobie także na ich obejrzenie jeśli wśród bogatej oferty filmów odnajdziemy tego typu jaki chcemy obejrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam do mnie. Tematyka filmowa, muzyka i życie codzienne -pisane wierszem, więc miłe będzie dostać wpis. Pozdrawiam,
  autorka versemovie.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Hey, można się z wami skontaktować per e-mail? Nie widzę nigdzie adresu a konta na fejsie nie posiadam.

  OdpowiedzUsuń

Nagrody OBF

Filmy, które rozważamy w kontekście nagród OBF muszą mieć swoją polską premierę kinową pomiędzy 1.02.2016 a 31.01.2017 r.