poniedziałek, 12 marca 2012

Wiemy, kto poprowadzi galę OBF!

I wreszcie. Po wielu miesiącach przygotowań nadchodzi TEN dzień. Gala internetowa Organizacji Blogów Filmowych już w sobotę. Przyszła pora na ujawnienie tożsamości prowadzących tegoroczną galę.

Już w sobotę 17 marca o godzinie 19.00 poznamy laureatów tegorocznych nagród Organizacji Blogów Filmowych. Przypominamy, że oficjalne przyznanie nagród odbędzie się na naszej stronie, podczas specjalnej, już drugiej internetowej gali. Podobnie jak sama Organizacja, tak i gala nagród rozwija się z roku na rok. Dlatego w tym roku podziękowaliśmy zasłużonemu prezenterowi Maxowi i poprosiliśmy dwóch nadających się do tego ludzi, by poprowadzili sobotnią galę. Wszelkie rozmowy, ustalenia i plany rozpoczęły się jeszcze w październiku ubiegłego roku, ale teraz, na pięć dni przed galą OBF przyszła pora na ujawnienie tożsamości naszych konferansjerów. Oto oni:


Pepe

Członek Organizacji Blogów Filmowych. Blogger, stale współpracujący z KowalskiBros (najpierw pracował z Alkiem przy jego projekcie „Witam w świecie kina”). Prezesowi OBF bardzo zależało na jego udziale w gali. Miejmy nadzieję, że odnajdzie się w tej roli.


Darek

Prezenter gościnnie występujący w naszej gali. Prezes OBF twierdzi, że nadaje się do roli konferansjera jak nikt inny. Przed dwoma laty czarował gości Unikatowego Festiwalu Offowego UFO w Warszawie, więc nie powinien mieć problemów z prowadzeniem tegorocznej gali OBF.
Pierwsza gala kręcona z udziałem prawdziwych prowadzących jest ważnym wydarzeniem dla Organizacji. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam wszystkim. Gala OBF2012 już w sobotę. Czekamy na Wasze komentarze odnośnie nagród, naszych werdyktów, ale i samych prowadzących.

3 komentarze:

 1. No cóż... :D liczę na to, że będzie się działo :) wprowadzenie żywych prowadzących to naprawdę wielkie osiągnięcie i trzymam kciuki za chłopaków, choć nie wątpię, że bardzo dobrze sprawdzą się w tej roli.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. yyyy a kto to jest? Czy oni też prowadzą jakieś blogi filmowe?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mogę się doczekac gali:)
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

Nagrody OBF

Filmy, które rozważamy w kontekście nagród OBF muszą mieć swoją polską premierę kinową pomiędzy 1.02.2016 a 31.01.2017 r.